osirrybno@op.pl  23 696 60 50

EUROPEJSKI DZIEŃ SENIORA W OSIR W RYBNIE!!!


Spotkanie otworzył Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski wraz z Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie – Hanną Bem i Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno – Danutą Zdunek. Udział w zawodach wzięło 6 drużyn: Klub Seniora w Iłowie, Dom Seniora „Wigor” w Lidzbarku, Klub Seniora w Płośnicy, Stowarzyszenie „Kraina Srebrnych Łąk”, Stowarzyszenie „Żabianka” oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno.
Zespoły rywalizowały ze sobą w następujących konkurencjach indywidualnych i drużynowych: rzut lotką, rzut do kosza, strzał na bramkę, rzut kaloszem, bieg z jajkiem, bieg i rzut woreczkiem. Tego dnia wyniki nie były ważne, ważna była integracja oraz wspólna zabawa wszystkich uczestników imprezy z okazji Europejskiego Dnia Seniora. W organizacji zabawy pomagali: pracownicy OSiR-u, harcerze z Zespołu Szkół w Rybnie oraz Wicedyrektor Zespołu Szkół w Rybnie Krzysztof Anisiewicz oraz trener GSZS Delfina Rybno – Karol Rykaczewski.
Każdy uczestnik zabawy otrzymał z rąk Wójta Gminy Rybno oraz Kierownik OSiR-u pamiątkowy medal, a drużyny piękne puchary i upominki. Później zawodnicy integrowali się przy wspólnym poczęstunku.


Kierownik OSiR w Rybnie - Hanna Bem składa serdeczne podziękowania dla Starostwa Powiatowego w Działdowie za wsparcie finansowe oraz wszystkim uczestnikom, kibicom, sędziom za przybycie i mile spędzony czas
 

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY