osirrybno@op.pl  23 696 60 50

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!

Tego dnia działo się! Była moc! Była siła! Dopisała świetna atmosfera, zabawa i pozytywna energia. W programie było przewidzianych mnóstwo atrakcji m.in. występ zespołów: „Atlantic” i „Bez Kaucji”, licytacje, występy dzieci przedszkolnych i dzieci ze szkół z terenu Gminy Rybno, występy solowe, występy taneczne zespołów ze szkoły tańca Fresh Flow Dance Academy z Działdowa, kącik domowych smakołyków przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Rybno, animacje dla dzieci i wiele, wiele, więcej. Na zakończenie finału było światełko do nieba w postaci pokazu ogniowego przygotowanego przez grupę artystyczną „Ignis” z Działdowa.
Celem finału była zbiórka dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Łączna kwota zbiórki: 21.133.55, 3 euro, 76 eurocentów, 40 pensów.
Kierownik OSiR w Rybnie - Hanna Bem serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji w/w imprezy:
- Sztabowi 5892 w OSiR w Rybnie, wolontariuszom, opiekunom wolontariuszy (rodzicom), konferansjerom, pracownikom OSiR i ZS Rybno, licytującym, zespołom „ Atlantic” i „Bez Kaucji”, zespołom tanecznym z opiekunami, solistom i nauczycielom ze szkół z terenu Gminy Rybno, zapaśnikom z trenerem z klubu GSZS Delfin Rybno, paniom z klubu „Przyjaciół Myszki Miki”, p. P. Czapiewskiemu - strongmanowi, zespołowi „Ignis” z trenerem, paniom z KGW z Truszczyn, Hartowca, Dębienia i Rumiana, restauracji „Świtezianka”, mediom- „Serwis informacyjny - Syla”, „Moje Działdowo”, „Działdowo dla Was”, firmie Kar-Hand Video, opiece medycznej z ZOZ z Rybna, ratownikom medycznym i wodnym, Straży Pożarnej z Rumiana, Policji z Rybna. Wielkie podziękowania dla darczyńców i dla wspaniałej publiczności– mieszkańców Gminy Rybno i przybyłych gości – podsumowuje Kierownik OSiR w Rybnie Hanna Bem.
 

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY